Hakkımızda

semcom
Semcom 1995 yılında kurulmuş olup, 24 yıllık birikime sahiptir. Şirketimiz tüm üretimlerini Manisa’daki 2000 m² kapalı alana sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Semcom yaratmış olduğu TranspaForza ve Semforce markaları ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda pay sahibidir. İnşaat sektörüne değişik ve yeni ürünler sunan şirketimizin ürünleri patentli olup, ürünlere ait En Normları, TSE belgeleri ve CE sertifikaları mevcuttur.

Tüm üretimler ISO 9001’e uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Semcom, bilgi birikimi ve hizmeti ile müşteri memnuniyetine önem veren bir şirkettir. Ürünlerinin %65’ini 40 ülkeye ihraç etmektedir. Semcom’un misyonu; yurt içi distribütörlerine, uluslararası distribütörlerine ve diğer tüm ortaklarına yeni, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktır. Semcom, üretim faaliyetlerini deneyimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünler, bağımsız ve akredite kurumlar tarafından test edilmiş olup, dünya normlarına uygundur. Yapılan testlerin sonucu olarak Semcom, uluslararası kabul görmüş birçok sertifikaya sahiptir. Semcom’un TF Şeffaf Kepenk ürünü uluslararası patentli bir üründür. Tüm ürünler ISO 9001'e göre üretilmektedir.
Semcom - Transpaforza